Bevrijdings wandeling volgend jaar weer!

31 oktober 2017

De eerste Tilburgse Bevrijdingswandeling op zondag 29 oktober was een succes. De groep liep van de OLV ter Nood kapel naar de Hasseltse Kapel, en na een heerlijk lunch door naar het Peerke Donders Paviljoen. Er was uitleg van Karel Bergmans, onderweg van Paul Spapens, die ook een bijzonder oorlogsgraf op t Goirke memoreerde. In de Hasseltse Kapel vertelde Gerard Steijns over de geschiedenis en zong Berrie Kolmans een speciaal gecomponeerd lied. Eenmaal op de plaats van bestemming was er Peerke’s Nat en meer informatie door Paul Spapens over Peerke Donders en de schietgebedjes in de oorlog. “Voor herhaling vatbaar” was de conclusie van de groep.

Adres

Hasseltplein 7, 5042 AB Tilburg

Openingstijden

Maandag t/m zondag van 9.00u tot 19.00u

Beheer

Voor vragen over vieringen, activiteiten en dagelijks beheer:

06 8128 3807 / 013-4681089 of beheerder@hasseltsekapel.nl

inschrijven voor de algemene nieuwsbrief of die voor de concertserie