Reserveer een ‘Hasseltse Kapel Stoel’

25 oktober 2017

De stoelen in de Hasseltse Kapel zijn aan vervanging toe, ze zijn meer dan 40 jaar oud. Doordat er steeds meer gebruik van de kapel wordt gemaakt voor activiteiten van diverse aard is besloten om andere stoelen aan te schaffen. Dit betekent dat de huidige stoelen weg gaan. Als u interesse heeft om een oude ‘Hasseltse Kapel stoel’ thuis te hebben dan kan dat. Reserveer een of meerdere stoelen tegen een vergoeding van 10,00 euro per stoel. Zo draagt u een steentje bij aan de aanschaf van de nieuwe stoelen en hebt u een unieke stoel in huis.

Reserveer via het contactformulier

Adres

Hasseltplein 7, 5042 AB Tilburg

Openingstijden

Maandag t/m zondag van 9.00u tot 19.00u

Beheer

Voor vragen over vieringen, activiteiten en dagelijks beheer:

06 8128 3807 / 013-4681089 of beheerder@hasseltsekapel.nl

inschrijven voor de algemene nieuwsbrief of die voor de concertserie