Oude stoelen zijn allemaal gereserveerd

25 november 2017

Alle oude stoelen hebben of krijgen een mooi plekje bij meer dan 40 verschillende nieuwe eigenaren die allen warme herinneringen hebben aan de Hasseltse Kapel. Door het persbericht in het Brabants Dagblad waren de stoelen binnen een paar uur allemaal gereserveerd en moeten we helaas een heleboel mensen teleurstellen. Het doet wel goed dat zo veel mensen de kapel een warm hart toedragen. Heel hartelijk dank daarvoor!

artikel Brabants Dagblad

 

Adres

Hasseltplein 7, 5042 AB Tilburg

Openingstijden

Maandag t/m zondag van 9.00u tot 19.00u

Beheer

Voor vragen over vieringen, activiteiten en dagelijks beheer:

06 8128 3807 / 013-4681089 of beheerder@hasseltsekapel.nl

inschrijven voor de algemene nieuwsbrief of die voor de concertserie