Vastenavond met Elckerlyc-speellieden

25 feb 2020   |   19:30 –

Aan de vooravond van de 40-daagse vastentijd werd in het verleden met speelse fantasieën een Brabants volksfeest gevierd. Men leefde zich uit in een verbroedering van goedmoedige tot bittere spot met liedekens en muziekskes op volk en overheid. In onze middeleeuwse kapel, die Tilburg rijk is, gaan de Elckerlyc-speellieden op deze muziekavond een keur aan vastenavond liedjes ten gehore brengen, afgewisseld met verhalen en andere muziekskes. Zij begeleiden zichzelf op onder andere de rommelpot, draailier, doedelzak, harmonica, hobo, rinkelboom, draaiorgeltje en gitaar. Zo laten zij een eeuwenoude traditie weer tot leven komen.

De aanvang is 19.30 uur en de toegang is gratis.

 

Adres

Hasseltplein 7, 5042 AB Tilburg

Openingstijden

Maandag t/m zondag van 9.00u tot 19.00u

Beheer

Voor vragen over vieringen, activiteiten en dagelijks beheer:

06 8128 3807 / 013-4681089

beheerder@hasseltsekapel.nl