Wegwerkzaamheden

03 juli 2020

Sinds het begin van dit jaar laat de gemeente Tilburg diverse werkzaamheden uitvoeren in de Reitse Hoevenstraat, de Dr. Deelenlaan en de Kraaivenstraat. De kruising met de Rückertbaan krijgt diverse aanpassingen. Dit alles om de snelfietsroute tussen Tilburg en Waalwijk aan te leggen.

Ook rond de Hasseltse Kapel is het al die tijd rommelig. Tot nu toe is de kapel bereikbaar gebleven. Dat zal ook de komende tijd zo zijn, met uitzondering van twee momenten. Zowel op maandag 15 juni als op maandag 29 juni is de kapel vanaf 9.00 uur enkele uren niet per auto bereikbaar. De Dr. Deelenlaan krijgt op die momenten een nieuwe asfaltlaag. De inrit/uitrit tussen Dr. Deelenlaan en Hasseltplein is dan volledig afgesloten. Hoe lang de afsluiting op deze twee dagen precies duurt, valt niet te zeggen.

Voetgangers en fietsers kunnen het Hasseltplein bereiken vanaf de Hasseltrotonde (bij het Draaiende Huis).

Nagekomen bericht: ook op woensdag 1 juli en op maandag 6 juli zijn er werkzaamheden aan de Dr. Deelenlaan, die mogelijk de toegang tot het Hasseltplein bemoeilijken!

Adres

Hasseltplein 7, 5042 AB Tilburg

Openingstijden

Maandag t/m zondag van 9.00u tot 19.00u

Beheer

Voor vragen over vieringen, activiteiten en dagelijks beheer:

06 8128 3807 / 013-4681089

beheerder@hasseltsekapel.nl