Tentoonstelling Beelden van de Ziel

22 jun 2021   |   09:00 – 19:00

Van 22 juni tot en met 31 augustus 2021 zijn schilderijen van Annet Hoeijmans-Boon en Hélène van der Sloot tijdens reguliere openingstijden te bezichtigen in de Hasseltse Kapel.

‘Eén beeld kan meer zeggen dan duizend woorden’ is een wijs gezegde.
Deze vorm van schilderen is verbonden met het verkennen en verbeelden van de diepere lagen van bewustzijn. In het zoeken en tasten, via intuïtief sluier-schilderen, ontstaat er eerst een woordeloos gesprek met kleuren zonder vorm. Vervolgens ontvouwt zich een sfeer die iets duidelijk wil maken via gevoel. Door kleurensluiers over elkaar te zetten wordt kleur intenser, maar blijft wel levend licht. In de overgave aan en wisselwerking met deze intuïtieve innerlijke leiding en sturing, ontstaan prachtige kleurrijke verbeeldingen: beelden van de Ziel.
De verbinding tussen het onbewuste en bewuste wordt zichtbaar en ervaarbaar gemaakt.
De schilderijen zijn op deze wijze tot expressie gebracht.

Adres

Hasseltplein 7, 5042 AB Tilburg

Openingstijden

Maandag t/m zondag van 9.00u tot 19.00u

Beheer

Voor vragen over vieringen, activiteiten en dagelijks beheer:

06 8128 3807 / 013-4681089

beheerder@hasseltsekapel.nl