Concert

10 jul 2021   |   19:30 – 22:00

Op zaterdag 10 juli is er weer een concert in de Hasseltse Kapel. Ruim twee weken na het eerste concert na de lockdown, met countertenor Maarten Engeltjes, gaat de concertserie in de kapel weer verder. Dit concert zal worden verzorgd door het barokensemble ‘Les Echos’ dat gelieerd is aan barokorkest Florilegium Musicum.

‘Les Echos’ bestaat uit Paul van der Linden barokhobo, Elin Eriksson barokviool en Vincent Ranger klavecimbel/orgel. Op het programma staat muziek van de twee belangrijkste Duitse barokkomponisten Johann Sebastian Bach en Georg Friedrich Händel. Triosonates voor hobo, viool en continuo van beide componisten, een vioolsonate (BWV 1021) van Bach en delen uit de Goldbergvariaties.

Aangezien we nog niet helemaal van de coronamaatregelen af zijn willen we vooralsnog vasthouden aan de opzet van twee ‘sessies’ op èèn avond. U dient dus wederom een plaats en tijdstip te reserveren. Het eerste concert is om 19.30 uur het tweede om 21.00 uur. Het aantal plaatsen is beperkt tot vijftien per sessie. Er zijn op dit moment nog enkele kaarten beschikbaar voor de sessie van 21.00 uur, de sessie van 19.30 uur is uitverkocht.

Kaarten á 12 euro kunnen worden besteld via cultuurprogramma@hasseltsekapel.nl of telefonisch op 013-4681089. Betaling ter plaatse, hetzij contant dan wel via pin. Geef bij uw reservering het aantal personen en het tijdstip door.

Adres

Hasseltplein 7, 5042 AB Tilburg

Openingstijden

Maandag t/m zondag van 9.00u tot 19.00u

Beheer

Voor vragen over vieringen, activiteiten en dagelijks beheer:

06 8128 3807 / 013-4681089

beheerder@hasseltsekapel.nl