Concert

28 sep 2021   |   19:30 – 22:00

Op dinsdag 28 september is er weer een concert in de Hasseltse kapel!
Het concert met muziek van Barok tot Romantiek zal worden verzorgd door Marion Strijk sopraan en Frank Hermans bas/bariton die begeleid zullen worden door luitist/gitarist David van Ooijen.

Op het programma, dat in het licht van de herfst en de voorbijgegane zomer de titel ‘Melancholie en Herinneringen’ heeft, staan werken van John Dowland, Henry Purcell, Herman Hollanders, Franz Schubert, Felix Mendelssohn en Robert Schumann. Met de liederen van deze laatste drie componisten wordt uiteraard de Romantiek vertegenwoordigd. Voor wat betreft de vrij onbekende Herman Hollanders, die leefde van 1585 tot 1640, is het misschien wel interessant om te vermelden dat hij een Brabantse componist was die tevens werkzaam was als organist van de Catharinakerk in Eindhoven en van de Grote kerk in Breda.

Ondanks de aangekondigde versoepelingen van de coronamaatregelen die ingaan per 25 september willen we voor dit concert nog vasthouden aan de opzet van twee ‘sessies’ op één avond. U dient dus wederom een plaats en tijdstip te reserveren.
Bovendien dient u een QR code of een vaccinatiebewijs te tonen. Het eerste concert is om 19.30 uur het tweede om 21.00 uur.

Kaarten á 12 euro kunnen worden besteld via cultuurprogramma@hasseltsekapel.nl of telefonisch op 013-4681089. Betaling ter plaatse, hetzij contant dan wel via pin.
Geef bij uw reservering het aantal personen en het tijdstip door.

Adres

Hasseltplein 7, 5042 AB Tilburg

Openingstijden

Maandag t/m zondag van 9.00u tot 19.00u

Beheer

Voor vragen over vieringen, activiteiten en dagelijks beheer:

06 8128 3807 / 013-4681089 of beheerder@hasseltsekapel.nl

inschrijven voor de algemene nieuwsbrief of die voor de concertserie