Expositie Ingrid de Man

2 sep 2021   |   09:00 – 19:00

Vanaf 2 september zijn in de Hasseltse Kapel werken te zien van Ingrid de Man uit Tilburg.

Na de kunstacademie volgde zij nog vele cursussen. Ze werkt twee- en driedimensionaal en maakt objecten van zeer klein tot wel 2 meter groot. Ze gebruikt verschillende technieken, op verschillende niveaus en met een verscheidenheid aan materialen. Werkend met haar handen, is zij steeds opnieuw dankbaar dat ze zoveel moois mag laten ontstaan. In haar werk komen verschillende thema’s terug: figuratief en abstract werk, portretten, mannelijk en vrouwelijk naakt, bloemen, dieren, engelen, labyrinten, de zon, de maan en de planeten. Meer informatie over haar werk is te vinden op http://www.ingriddeman.nl/.

In de kapel zijn dubbele kaarten met foto’s van haar werk te koop, met de hand gemaakt. Van de opbrengst gaat 20% naar de Hasseltse kapel.

De expositie is te zien tijdens de reguliere openingstijden van de kapel.

Adres

Hasseltplein 7, 5042 AB Tilburg

Openingstijden

Maandag t/m zondag van 9.00u tot 19.00u

Beheer

Voor vragen over vieringen, activiteiten en dagelijks beheer:

06 8128 3807 / 013-4681089 of beheerder@hasseltsekapel.nl

inschrijven voor de algemene nieuwsbrief of die voor de concertserie