Zielsveel Zingen

5 nov 2021   |   20:00 – 22:00

Ik open mijn hart en ik zing

Al acht jaar organiseren we de ZIELSVEEL mantrazingavonden in de Hasseltse Kapel.
We volgen niet de Indiase mantratraditie maar hebben toegankelijkere, meer westerse vorm gecreëerd. De eenvoud en herhaling handhaven we wel want daarin schuilt de magie van het zingen van mantra’s: toewijding aan de eenvoud van de geest.
We zingen eenvoudige liederen begeleid op piano en gitaar. Voor een oprechte klank is geen zangkunst vereist, geen goed je best doen. Puur en alleen jouw stem, precies zoals die nu is, meer is niet nodig.

We hangen géén spirituele of religieuze richting aan. De liederen komen uit allerlei culturen en tradities. Er is geen verplichting, er is niets voorgeschreven dat je zou moeten voelen of geloven. Dán kunnen we ons openen voor de soms magische momenten waarop in de muziek heelheid en éénheid voelbaar zijn. De akoestiek van de prachtige Hasseltse Kapel zingt als het ware met ons mee.

Deelname kost 12,50
Tijd: van 20.00 – 22.00
o.l.v. Wim Stokwielder en Marjo Brenters
Je kan je aanmelden op de website van ZIELSVEEL ZINGEN.

Adres

Hasseltplein 7, 5042 AB Tilburg

Openingstijden

Maandag t/m zondag van 9.00u tot 19.00u

Beheer

Voor vragen over vieringen, activiteiten en dagelijks beheer:

06 8128 3807 / 013-4681089 of beheerder@hasseltsekapel.nl

inschrijven voor de algemene nieuwsbrief of die voor de concertserie