Fontys in Concert

6 jul 2023   |   19:30 – 21:00

Eerder moesten we het optreden van Fleur Strijbos en Babette Craens in verband met ziekte annuleren. Nu is een nieuwe datum bekend: 6 juli 2023.

Belgische sopraan Fleur Strijbos (°1997) en Belgische pianiste Babette Craens (°1998) zijn gepassioneerd door Lied. Ze leerden elkaar kennen tijdens hun studies aan het Koninklijk Conservatorium van Antwerpen waar ze beiden genoten van de expertise van docenten Lucienne Van Deyck en Jozef De Beenhouwer in de Liedklas en van de coachings door Aäron Wajnberg, Gaiva Bandzinaite en Barbara Bonney. Dankzij hun diepe muzikale en persoonlijke band besloten Fleur en Babette in 2022 een Liedduo te vormen.

Fleur en Babette zijn geselecteerd voor de Udo Reinemann Masterclasses Liedduo 2022-2023, zijn op korte tijd geselecteerd voor meerdere nationale en internationale competities en houden concerten zowel in het binnen- als in het buitenland. In januari 2023 zullen ze hun debuutconcert geven op Liedfest Antwerpen. Door hun liefde voor poëzie en lyrische melodieën vinden ze elkaar terug in alle facetten van het liedrepertoire. Ze houden ervan om het repertoire zich eigen te maken en zo het publiek te kunnen meevoeren in hun eigen wereld.

Tijdens dit bijzondere concert laten zij muziek van Schubert, Schuman, Liszt, Ravel, De Boeck, Debussy en Straus horen.

Kaarten kunnen gereserveerd worden via cultuurprogramma@hasseltsekapel.nl. De kosten bedragen 12,50 euro per persoon. Studenten van Fontys krijgen korting en betalen 7,50 euro.

Adres

Hasseltplein 7, 5042 AB Tilburg

Openingstijden

Maandag t/m zondag van 9.00u tot 19.00u

Beheer

Voor vragen over vieringen, activiteiten en dagelijks beheer:

06 8128 3807 / 013-4681089 of beheerder@hasseltsekapel.nl

inschrijven voor de algemene nieuwsbrief of die voor de concertserie