Driekoningen zingen

08 november 2023

6 jan 2024   |   17:00 – 19:00

Wie is er niet groot mee geworden: Drie koningen zingen op 6 januari.
Officieel is Driekoningen de afsluiting van de Kersttijd. Maar vele Tilburgers kennen Driekoningen toch vooral van het Driekoningen zingen. Zij kijken dan met nostalgie terug op hun kindertijd, toen zij, verkleed langs de deuren gingen om te zingen en dan snoep of een centje kregen. Het meest bekende Driekoningenliedje was: “Driekoningen, Driekoningen geef mij een nieuwe hoed.”

Dat liedje zal bijna zeker niet te horen zijn in de Hasseltse Kapel op zaterdag 6 januari tussen 17.00 uur en 19.00 uur, als we weer Driekoningen vieren. Maar wel prachtige andere oude en nieuwe Driekoningenliederen, gezongen door zes verschillende koren. De koren zullen worden afgewisseld door een verhalenverteller, die, verkleed als herder, leuke verhalen komt vertellen die passen bij de Kersttijd en Driekoningen.

Het Driekoningen zingen in de Hasseltse Kapel is gratis toegankelijk.

Adres

Hasseltplein 7, 5042 AB Tilburg

Openingstijden

Maandag t/m zondag van 9.00u tot 19.00u

Beheer

Voor vragen over vieringen, activiteiten en dagelijks beheer:

06 8128 3807 / 013-4681089 of beheerder@hasseltsekapel.nl

inschrijven voor de algemene nieuwsbrief of die voor de concertserie