Nieuwe buitenverlichting

22 december 2021

De Hasseltse Kapel heeft vlak voor Kerstmis een compleet nieuwe verlichting gekregen. De buitenverlichting komt nu van zes spots. Twee ervan staan aan de voorzijde en twee aan de zijkant van de kapel die bijna vijf eeuwen oud is. Nog eens twee spots verlichten het park.

De twee spots aan de voorzijde stonden er al. Hierin zijn de lampen vervangen door energiezuinige leds. De spot aan de achterkant is verwijderd. In plaats daarvan zijn twee nieuwe spots geplaatst die de beide zijkanten erg mooi uitlichten. Ook de spots in het park zijn nieuw. Deze zijn zo geplaatst dat vogels en andere dieren in de bomen er geen last van hebben. Omdat de oude verlichting aan vervanging toe was, is de nieuwe verlichting bekostigd door de gemeente Tilburg.

(foto: Hennie van Schooten)

Adres

Hasseltplein 7, 5042 AB Tilburg

Openingstijden

Maandag t/m zondag van 9.00u tot 19.00u

Beheer

Voor vragen over vieringen, activiteiten en dagelijks beheer:

06 8128 3807 / 013-4681089 of beheerder@hasseltsekapel.nl

inschrijven voor de algemene nieuwsbrief of die voor de concertserie