Rust en bezinning

In die oase van rust en stilte ligt de Hasseltse Kapel. Een opvallend en bescheiden middelpunt tegelijk.

Het Hasseltplein, waar de tijd lijkt stil te hebben gestaan, is een van de best bewaarde plekjes in Tilburg. In die oase van rust en stilte ligt de Hasseltse Kapel. Een opvallend en bescheiden middelpunt tegelijk.

Dankzij haar warme uitstraling en gewijde sfeer trekt ze elke dag vele bezoekers. Die vinden er stilte, zoeken bezinning, komen bidden of een kaarsje opsteken.

Springlevend en van alle tijden

Verleden, heden en toekomst ontmoeten elkaar in de Hasseltse Kapel. Want ondanks haar ouderdom is de kapel springlevend. Jong en oud, katholiek en andersgelovigen weten de kapel te vinden. Voor een moment van rust in het hectische bestaan. Om er te bidden, of zo maar voor een moment van bezinning. Om even rond te kijken, nieuwsgierig naar het verleden. Om er te trouwen en de toekomst tegemoet te gaan. Of als bezoeker van een mooi concert of bijzondere lezing.
Er is ruimte voor iedere religieuze ervaring.
In de Hasseltse Kapel ben je vrij om te zijn wie je bent. Iedereen is welkom. Maria nodigt je gastvrij uit.

Adres

Hasseltplein 7, 5042 AB Tilburg

Openingstijden

Maandag t/m zondag van 9.00u tot 19.00u

Beheer

Voor vragen over vieringen, activiteiten en dagelijks beheer:

06 8128 3807 / 013-4681089 of beheerder@hasseltsekapel.nl

inschrijven voor de algemene nieuwsbrief of die voor de concertserie