Opening tentoonstellingen

02 oktober 2022

Op zondag 2 oktober is in de Hasseltse Kapel door Fons Drijvers, destijds als architect betrokken bij de restauratie, een tentoonstelling geopend met foto’s over de geschiedenis en de restauratie van de kapel. Deze tentoonstelling loopt tot en met 27 november. In dezelfde periode is er ook een tentoonstelling in wijkcentrum De Poorten (de vroegere Hasseltse Kerk) aan de Hasseltstraat. Hier zijn voornamelijk schilderijen, prenten en tekeningen van de kapel te zien, die tijdens een speciale inzameldag door inwoners van Tilburg aangeleverd zijn.

De tentoonstelling in de kapel is iedere dag te bekijken van 9.00 tot 19.00 uur. Wijkcentrum De Poorten is alleen op werkdagen geopend (vrijdag alleen in de middag).

(foto: Rijksdienst voor Cultureel Erfgoed)

Adres

Hasseltplein 7, 5042 AB Tilburg

Openingstijden

Maandag t/m zondag van 9.00u tot 19.00u

Beheer

Voor vragen over vieringen, activiteiten en dagelijks beheer:

06 8128 3807 / 013-4681089 of beheerder@hasseltsekapel.nl

inschrijven voor de algemene nieuwsbrief of die voor de concertserie