Kinderen steken kaarsjes aan

12 oktober 2018

Vandaag brandden er extra veel kaarsjes in de Hasseltse Kapel. Stichting De Kinderen bracht twee keer een bezoek; in de ochtend met enkele kleuters, in de namiddag met de oudere kinderen. In totaal hebben 43 kinderen en 12 begeleiders een kaarsje aangestoken.

Stichting De Kinderen is in 2009 opgericht om kinderen die een ouder hebben die ziek is of een ouder hebben gehad die overleden is, in contact met elkaar te brengen. Zo kunnen ze ervaringen uitdelen en troost vinden bij elkaar. De stichting wil bovenal ontspanning bieden in moeilijke tijden. (http://stichtingdekinderen.nl)

Sinds de oprichting is de stichting steeds voorafgaand aan activiteiten naar de kapel gekomen om – met het branden van een kaarsje – stil te staan bij de zieke of overleden mama’s en papa’s. Vandaag gingen de kinderen naar de Efteling. In mei 2019 komt de stichting weer naar de kapel. Dan is er een extra activiteit in verband met het 10-jarig bestaan van de stichting.

Adres

Hasseltplein 7, 5042 AB Tilburg

Openingstijden

Maandag t/m zondag van 9.00u tot 19.00u

Beheer

Voor vragen over vieringen, activiteiten en dagelijks beheer:

06 8128 3807 / 013-4681089 of beheerder@hasseltsekapel.nl

inschrijven voor de algemene nieuwsbrief of die voor de concertserie