Kaarsjes voor Kracht

In lastige tijden zien we dat veel mensen naar de Hasseltse Kapel komen. Een kaarsje aansteken bij Maria voor een familielid dat ziek is, even bidden voor een goede afloop of zo maar in stilte denken aan wat er allemaal om hen heen gebeurt. Het is niet altijd voor iedereen mogelijk om persoonlijk naar de kapel te komen. In die situaties bestaat de mogelijkheid dat de beheerder of een vrijwilliger van de kapel een kaarsje op verzoek aansteekt. Op die manier brandt er toch een kaarsje bij Maria!

Wie een kaarsje voor kracht wil ‘bestellen’, kan het juiste bedrag voor één of meerdere kaarsen overmaken naar bankrekening NL39RABO0191230391 ten name van Stichting Beheer Hasseltse Kapel. In de omschrijving kan staan welke kaarsjes besteld worden.
Bijvoorbeeld: 1 x noveen rood, 1 x noveen blauw of 1 x kaarsje. Er kan ook een intentie bij geschreven worden.

Noveenkaars – Maria Rood Noveenkaars – Maria Blauw Kaarsje – 6 uur
6 euro 6 euro 2 euro

 

Adres

Hasseltplein 7, 5042 AB Tilburg

Openingstijden

Maandag t/m zondag van 9.00u tot 19.00u

Beheer

Voor vragen over vieringen, activiteiten en dagelijks beheer:

06 8128 3807 / 013-4681089 of beheerder@hasseltsekapel.nl

inschrijven voor de algemene nieuwsbrief of die voor de concertserie