Lichtjesprocessie succesvol

12 oktober 2018

Op donderdag 11 oktober 2018 organiseerde de Hasseltse Kapel de achtste editie van de Lichtjesprocessie. Zo’n 200 deelnemers namen hieraan deel. Ze verzamelden in De Hazelaar voor een korte viering, waarin Jantine Ronde en Geert Eijsbouts voorgingen.

Daarna liep de stoet, met de drie Tilburgse gilden voorop, naar de kapel. Gildebroeders droegen het Mariabeeld, vertegenwoordigers van andere kapellen in de stad droegen het baldakijn. Onderweg waren twee ‘staties’ voorzien, waar voorgangers gebeden uitspraken en deelnemers samen met het koor Vita Nova Marialiederen zongen.

Bij de Hasseltse kapel aangekomen was er gelegenheid om kaarsjes en elektrische lichtjes bij het Mariabeeld te plaatsen. Mede dankzij het prachtige weer en de inzet van veel vrijwilligers was het een geslaagde avond.

Adres

Hasseltplein 7, 5042 AB Tilburg

Openingstijden

Maandag t/m zondag van 9.00u tot 19.00u

Beheer

Voor vragen over vieringen, activiteiten en dagelijks beheer:

06 8128 3807 / 013-4681089 of beheerder@hasseltsekapel.nl

inschrijven voor de algemene nieuwsbrief of die voor de concertserie