Nieuwe beheerder

03 oktober 2018

Vanaf september 2018 is Matt Luysterburg de beheerder van de Hasseltse Kapel. Hij voelt zich zeer vereerd om deze functie uit te mogen voeren. “Mooi om te zien dat zoveel mensen genieten van het oudste monument van Tilburg en van de mooie en rustgevende omgeving.”

Hoewel hij niet geboren is in Tilburg, heeft hij de afgelopen jaren een sterke band met de Hasseltse Kapel opgebouwd. Bij zijn huwelijk in 2011 koos hij voor een dankviering in de kapel.

In voorgaande banen heeft Matt veel te maken gehad met dienstverlening aan klanten. Nu zet hij zijn sociale en organisatorische vaardigheden in om de bezoekers en gebruikers van de kapel zo veel mogelijk van dienst te zijn. “Gelukkig weten veel Tilburgers de kapel te vinden. Om een kaarsje aan te steken, om er even te genieten van de rust of om er één van de mooie concerten te bezoeken. Iedereen is zeven dag per week van harte welkom in de kapel.”

Vanaf 7 november woont Matt in de beheerderswoning aan het Hasseltplein.

Adres

Hasseltplein 7, 5042 AB Tilburg

Openingstijden

Maandag t/m zondag van 9.00u tot 19.00u

Beheer

Voor vragen over vieringen, activiteiten en dagelijks beheer:

06 8128 3807 / 013-4681089 of beheerder@hasseltsekapel.nl

inschrijven voor de algemene nieuwsbrief of die voor de concertserie