Vierde geschenk groot succes

12 januari 2019

De Hasseltse Kapel, de kapel Onze Lieve Vrouw ter Nood en het Peerke Donders Park hebben de afgelopen twee maanden zich ingezet voor twee mooie nieuwe tradities. Op zaterdag 5 januari trokken de drie koningen op echte kamelen door de Tilburgse binnenstad. Koren liepen mee in deze bijzondere stoet, die vertrok bij de Heikese kerk en eindigde bij de Heuvelse kerk. De intocht zorgde voor veel positieve reacties, inwoners van Tilburg waren blij verrast te zien hoe een oude traditie na vijftig jaar weer nieuw leven ingeblazen werd.

Ook het project Vierde Geschenk is een groot succes gebleken. In de maand december werden duizenden stuks speelgoed ingezameld bij scholen en kerken. Kinderen en volwassenen waren enthousiast. Gelukkig niet voor niets: op zaterdag 12 januari kwamen zo’n 300 kinderen naar het supporterscafé van Willem II waar zij allemaal speelgoed mochten uitzoeken. Dat leverde veel blije gezichten op! Ook werd speelgoed ‘doorgegeven’, aan mensen die in hun eigen omgeving gezinnen kennen die het speelgoed kunnen gebruiken.

Omroep Tilburg besteedde aandacht aan de intocht en het speelgoedproject.

Adres

Hasseltplein 7, 5042 AB Tilburg

Openingstijden

Maandag t/m zondag van 9.00u tot 19.00u

Beheer

Voor vragen over vieringen, activiteiten en dagelijks beheer:

06 8128 3807 / 013-4681089 of beheerder@hasseltsekapel.nl

inschrijven voor de algemene nieuwsbrief of die voor de concertserie