Meimaand van start gegaan

02 mei 2019

Honderden mensen bezochten op woensdag 1 mei de kapel om Maria te groeten en een kaarsje op te steken. Het weer werkte mee, bezoekers werden in het park voor de kapel getrakteerd op zomerse temperaturen. De twee openingsvieringen werden goed bezocht. Pastoor Frank Lemmens ging in beide vieringen voor, waarin hij de Stichting Vrienden van de Hasseltse Kapel dankte voor de door hen geschonken paaskaars en het nieuwe kazuifel. De ochtendviering werd opgeluisterd door het Gemengd Koor Heilige Geest uit Goirle en de avondviering door de Zanggroep Broekhoven. Ook de snoepkramen trokken veel bekijks. Het bestuur, de nieuwe beheerder en alle vrijwilligers kijken terug op een mooi begin van deze maand.

 

Adres

Hasseltplein 7, 5042 AB Tilburg

Openingstijden

Maandag t/m zondag van 9.00u tot 19.00u

Beheer

Voor vragen over vieringen, activiteiten en dagelijks beheer:

06 8128 3807 / 013-4681089 of beheerder@hasseltsekapel.nl

inschrijven voor de algemene nieuwsbrief of die voor de concertserie