Tentoonstelling spirituele schilderijen

13 januari 2020

In de Hasseltse Kapel is een tentoonstelling te zien van schilderijen en tekeningen van Marja Huibers-Boeren. De tekeningen hebben een spirituele insteek en zijn gemaakt rond de thema’s moeder met kind en licht. Marja koos voor de kapel deze werken uit omdat het ene thema (moeder met kind) aansluit bij de Mariaverering in de kapel en het andere thema (licht) bij de feestdag van Maria Lichtmis (2 februari).

Marja Huibers-Boeren is geboren en getogen in de Hasselt in Tilburg, maar woont al geruime tijd in Son en Breugel. Door een ziekte was zij gedwongen vele jaren in bed of in een rolstoel door te brengen. In die periode uitte zij haar gevoelens en gedachten in gedichten en tekeningen. De drie boeken die zij heeft samengesteld met haar werk zijn in de kapel in te zien en verkrijgbaar.

Adres

Hasseltplein 7, 5042 AB Tilburg

Openingstijden

Maandag t/m zondag van 9.00u tot 19.00u

Beheer

Voor vragen over vieringen, activiteiten en dagelijks beheer:

06 8128 3807 / 013-4681089 of beheerder@hasseltsekapel.nl

inschrijven voor de algemene nieuwsbrief of die voor de concertserie