Mariaprentjes groot succes bij Amarant

25 mei 2020

‘De Mariaprentjes zijn bij Amarant een groot succes.’ Aldus Leon Theunisse, geestelijk verzorger bij Amarant. Zijn enthousiaste reactie is een van de vele positieve berichten die er zijn gekomen op het devotieprentje van Maria als Mantelmadonna.

Het devotieprentje met als opschrift ‘Maria bescherm Tilburg’ is een gezamenlijke activiteit van de Hasseltse Kapel en de Kapel O.L. Vrouw ter Nood. Er werden er 10.000 van gedrukt. Vrijwel al deze prentjes zijn inmiddels verspreid via tal van organisaties als Amarant.

Ze zijn nog inmiddels niet meer verkrijgbaar.

Adres

Hasseltplein 7, 5042 AB Tilburg

Openingstijden

Maandag t/m zondag van 9.00u tot 19.00u

Beheer

Voor vragen over vieringen, activiteiten en dagelijks beheer:

06 8128 3807 / 013-4681089 of beheerder@hasseltsekapel.nl

inschrijven voor de algemene nieuwsbrief of die voor de concertserie