Donatie voor de Hasseltse Kapel

25 juni 2020

De meimaand (Mariamaand) trekt normaal gesproken duizenden bezoekers naar de Hasseltse Kapel. Vanwege het Coronavirus werden alle activiteiten rondom de Mariamaand afgeblazen, geen snoepkramen, geen moederdagmis in de openlucht, geen bedevaartmissen. Gelukkig was de kapel wel bereikbaar voor bezoek, alleen zijn er dat veel minder geweest dan in een normale meimaand. De verkoop van de kaarsen is daardoor flink minder geweest.

Om de kapel te steunen en de Stichting tot Beheer van de Hasseltse Kapel een hart onder de riem te steken heeft de Stichting Vrienden van de Hasseltse Kapel een gulle gift gedaan van € 5.000. Op dinsdag 23 juni overhandigde William Hermans, voorzitter van Vriendenstichting, de cheque aan Matton van den Berg, voorzitter van de Beheerstichting. Dit is alleen maar mogelijk geweest door de vele vrienden en bedrijfsvrienden die de afgelopen periode (toch) hebben gedoneerd.

Adres

Hasseltplein 7, 5042 AB Tilburg

Openingstijden

Maandag t/m zondag van 9.00u tot 19.00u

Beheer

Voor vragen over vieringen, activiteiten en dagelijks beheer:

06 8128 3807 / 013-4681089 of beheerder@hasseltsekapel.nl

inschrijven voor de algemene nieuwsbrief of die voor de concertserie