Jaarlijkse schoonmaak

04 juni 2020

Na de meimaand houden vrijwilligers van de kapel een grote schoonmaak. Omdat dit jaar 1 juni op Tweede Pinksterdag viel, kozen zij voor dinsdag 2 juni. Het bleek een tropische dag te worden, de temperatuur liep op tot zo’n 30 graden. Om 7.00 uur stonden de eersten klaar. Alle meubelstukken en andere voorwerpen werden uit de kapel gehaald en het Mariabeeld werd in het park onder de bomen geplaatst. Daar konden bezoekers toch nog een kaarsje branden.

Tijdens de koffiepauze kon iedereen genieten van een lekker stuk taart, aangeboden door kaarsenleverancier Daan Reintjes. In het tweede deel van de ochtend werd er flink gepoetst en gesjouwd. Rond het middaguur was het grootste deel van de schoonmaakklus geklaard. Na de lunch werden de kaarsenrekken en andere materialen in de garage opgeborgen. Om 16.00 uur was alles schoon en opgeruimd. De kapel kan er weer een jaar tegen.

Adres

Hasseltplein 7, 5042 AB Tilburg

Openingstijden

Maandag t/m zondag van 9.00u tot 19.00u

Beheer

Voor vragen over vieringen, activiteiten en dagelijks beheer:

06 8128 3807 / 013-4681089 of beheerder@hasseltsekapel.nl

inschrijven voor de algemene nieuwsbrief of die voor de concertserie