Rabo ClubSupport 2022

31 augustus 2022

Ook dit jaar kunnen leden van de Rabobank Tilburg en omstreken een stem uitbrengen op goede doelen in onze regio. Net als voorgaande jaren doet ook de Hasseltse Kapel weer mee.

Het jaar 2022 staat in het teken van het 50-jarig jubileum van de restauratie van de kapel. De festiviteiten richten zich op jong en oud, in bijzonder op kinderen en internationale studenten. Hiermee hoopt de organisatie dat de Hasseltse Kapel een positie krijgt in de hedendaagse samenleving. Alles wordt in het werk gesteld om het gebouw in goed staat aan volgende generaties door te geven. Tegelijkertijd is het beleid erop gericht het verhaal van deze kapel door te geven.

Stemmen kan van 5 t/m 27 september. Alleen door leden van de Rabobank, alleen in de regio Tilburg en omstreken. Meer informatie op: Rabo ClubSupport

Adres

Hasseltplein 7, 5042 AB Tilburg

Openingstijden

Maandag t/m zondag van 9.00u tot 19.00u

Beheer

Voor vragen over vieringen, activiteiten en dagelijks beheer:

06 8128 3807 / 013-4681089 of beheerder@hasseltsekapel.nl

inschrijven voor de algemene nieuwsbrief of die voor de concertserie