Zielsveel Zingen

1 mrt 2024   |   20:00 – 22:00

ZIELSVEEL ZINGEN is een zangavond waarop we het zingen afwisselen met korte meditatieve stiltes. Mooie, eenvoudige melodiën op een eenvoudige betekenisvolle tekst, begeleid op piano of gitaar. Avonden waarop we niets nastreven, die geheel in het licht staan van de ervaring van samen zingen en samen stil zijn.

We hangen géén spirituele of religieuze richting aan. De liederen komen uit allerlei culturen en tradities, die in wezen allen over hetzelfde spreken. Er is geen verplichting, er is niets voorgeschreven dat je zou moeten voelen of geloven. Dàn kunnen we ons openen voor de soms magische momenten waarop in de muziek heelheid en éénheid voelbaar zijn.

Kom ZIELSVEEL ZINGEN. Je bent van harte welkom.

Entree: € 12,50  per deelname
Aanmelden:  via www.zielsveelzingen.nl
(Niet verplicht maar heel fijn t.b.v. onze voorbereiding.)

Adres

Hasseltplein 7, 5042 AB Tilburg

Openingstijden

Maandag t/m zondag van 9.00u tot 19.00u

Beheer

Voor vragen over vieringen, activiteiten en dagelijks beheer:

06 8128 3807 / 013-4681089 of beheerder@hasseltsekapel.nl

inschrijven voor de algemene nieuwsbrief of die voor de concertserie