Huwelijk en jubileum

De Hasseltse Kapel
een prachtige plek
voor een
huwelijksceremonie.

Ja, ik wil!

Jullie hebben besloten om in het huwelijksbootje te stappen. Gefeliciteerd!

Nu kunnen de voorbereidingen beginnen. Jullie gaan op zoek naar de mooiste trouwjurk, het mooiste trouwpak, de mooiste ringen, uitnodigingen, bruidstaart en nog veel meer. Voor de mooiste trouwlocatie zijn jullie bij de Hasseltse Kapel aan het goede adres.

Het monumentale en tegelijkertijd intieme karakter van de kapel zorgt voor precies de juiste sfeer voor jullie belangrijke moment. Een moment van betekenis dat je met elkaar en de mensen om je heen wilt delen. Hoe jullie invulling gaan geven aan dit belangrijke moment is geheel aan jullie.

Er zijn veel mogelijkheden. Je kunt bijvoorbeeld kiezen voor het zelf schrijven of misschien wel zelf uitspreken van de trouwbelofte aan elkaar. Maar ook een officieel kerkelijk huwelijk met een priester behoort tot de mogelijkheden.

In gesprekken met de beheerder van de Hasseltse Kapel zal jullie persoonlijke huwelijksceremonie een vorm krijgen die het beste bij jullie past. Kom gerust eens kijken in de kapel om de sfeer te ervaren.

Jubileum

Een zilveren, gouden of diamanten huwelijk vieren? Of elkaar misschien opnieuw trouw beloven? Dat kan natuurlijk ook in de Hasseltse Kapel. Neem contact op met de beheerder van de kapel.

 

Ben je geïnteresseerd om in de kapel te trouwen?

Neem dan contact op met de beheerder.
Er kan een optie worden genomen op een datum en tijd.
Daarna zal er altijd een aanmeldgesprek plaatsvinden om jullie grote dag officieel vast te leggen.
Trouwen kan in overleg op alle dagen van het jaar, behalve in de Meimaand.

Neem contact op

Adres

Hasseltplein 7, 5042 AB Tilburg

Openingstijden

Maandag t/m zondag van 9.00u tot 19.00u

Beheer

Voor vragen over vieringen, activiteiten en dagelijks beheer:

06 8128 3807 / 013-4681089 of beheerder@hasseltsekapel.nl

inschrijven voor de algemene nieuwsbrief of die voor de concertserie